البرزعمومی

۲۹ خرداد ۱۴۰۲ – ۱۱:۲۳

برگزاری اولین جشنواره خانه هنر ایرانیان در استان البرز

مازیار خویشوند ، رئیس هیئت مدیره خانه هنر ایرانیان ، از برگزاری جشنواره عید قربان تا غدیر در استان البرز خبر داد .

دکتر مهدی اجاقوند، مدیر عامل خانه هنر ایرانیان ، از برگزاری جشنواره عید قربان تا غدیر در استان البرز خبر داد

به گزارش روابط عمومی خانه هنر ایرانیان،دکتر مهدی اجاقوند، مدیر عامل خانه هنر ایرانیان ،گفت :خانه هنر ایرانیان به همت نمایندگی این خانه ، در استان البرز در نظر دارد ، نخستین جشنواره هنر های تجسمی ، را در این استان برگزار نماید .

وی در ادامه افزود : هنرمندان ، در بخش های مختلف ؛طراحی ، نقاشی ، خطاطی ، نقاشی خط ، فعالیت نمایند .

وی در ادامه اظهار داشت :شرکت در این رویداد هنری ، برای تمامی علاقه مندان به هنر و اعضای خانه هنر به صورت رایگان انجام میشود و علاقه مندان می‌توانند ، با شماره دبیرخانه این جشنواره ، در استان البرز تماس حاصل نمایند و مراحل ثبت نام را ، نیز انجام دهند .

اجاقوند ، در ادامه افزود :امیدوار هستیم ، با همکاری و همت همکاران خانه هنر ایرانیان در استان البرز ، بتوانیم جهت توانمند سازی هنرمندان این استان ، گام های موثری را برداریم .

خویشوند ،در ادامه تاکید کرد :از تلاش های شبانه روزی هادی جعفری ، دبیر این جشنواره در استان البرز ، صمیمانه تشکر میکنم ، که در طول این مدت ، زحمات زیادی را متحمل شدند .

اجاقوند ، در پایان ، گفت :با توجه به اینکه ، اولین جشنواره خانه هنر ایرانیان در استان البرز ، به زودی برگزار میشود ،از همه مسئولین در استان البرز ، برای شرکت در این جشنواره و همچنین اصحاب رسانه البرز ، برای پوشش خبری این رویداد مهم ، دعوت میکنم .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *